Απόσπασμα από το βιβλίο Πράξεων της Διευθύντριας

ΠΡΑΞΗ 79/19-10-23

«Αξιολόγηση οικονομικών προσφορών για  3ήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στην Μεσσηνία-Καλαμάτα  27-31/3/24)

Η Επιτροπή Αξιολόγησης η οποία αναφέρεται στην πράξη 77 του παρόντος Βιβλίου συνήλθε σήμερα Τρίτη 19 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 12.30 και  έλαβε γνώση για τα κριτήρια επιλογής που θέτει το σχολείο για την συγκεκριμένη εκδρομή   που είναι η διαμονή σε δίκλινα δωμάτια και η πλέον ενδιαφέρουσα τιμή.

Η Επιτροπή μελέτησε, συζήτησε και  εξέτασε διεξοδικά  τις τρεις  προσφορές για την τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή μαθητών Β’ και Γ’ γυμνασίου  στη Μεσσηνία με έδρα την Καλαμάτα  (27 -29 Μαρτίου 2024). Οι προσφορές ήταν οι παρακάτω:

1. Το τουριστικό γραφείο «Acadimos smile» με προσφορά 150€
2. «Παπαχαραλάμπους travel»  145 €
3. «Melemis travel» 157€

Η Επιτροπή  και προέκρινε ομόφωνα -ως την πλέον συμφέρουσα- την πρόταση του «Παπαχαραλάμπους travel»

Η Πρόεδρος

Μπαλτσιώτου Γ. (διευθύντρια)